Ernst Lundström oljemålning

439710

ERNST LUNDSTRÖM (1853-1931): Segelbåt, signerad Ernst Lundström, olja på pannå, ca 39x27 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Ernst Lundström oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3066207
1 800
3051239
1 700
3051239
1 600
3059386
1 600
3051239

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.