Henry Moore etsning

439707

HENRY MOORE (1898-1986), Girl doing homework I, 1974, signerad Moore 38/50, etsning, 20,6x25,1 cm
LITTERATUR: Cramer 326

Henry Moore etsning

Budhistorik (12 bud)
3067567
3064995
3064993
3064598
3057686

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.