Henry Moore litografi

439706

HENRY MOORE (1898-1986), Mother and Child, 1973, signerad Moore II/X, litografi, 24,2x17,5 cm
LITTERATUR: Cramer 288

Kundcenter

Henry Moore litografi
Budhistorik (5 bud)
3065202
3053402
1 900
3053387
1 300
3052184
3051860

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.