Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

439700

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): stadsbild med diskuterande män, signerad och daterad F W Odelmark 1889, olja på duk, 78x53 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (23 bud)
3063838
5 600
3063830
5 400
3063828
5 200
3063826
5 000
3063825
4 800

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.