P. G Thelander etsning

439698

PG. THELANDER (född 1936), Stående elefant, etsning med collage av bladsilver, bildyta 77x58 cm, signerad och numrerad 42/90

Fack 13

P. G Thelander etsning
Budhistorik (6 bud)
3063456
3 800
3063455
3 600
3063454
3 400
3054056
3 200
3047641

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.