Carl August Fahlgren oljemålning

439696

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Landskap med stuga, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1889, olja på duk, 59x90 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (19 bud)
3064911
3064898
2 800
3064883
2 600
3064879
2 400
3064870

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.