Manne Hallengren Nybroviken

439690

MANNE HALLENGREN (1875-1951): "Nybrohamnen från Strand Hotel", signerad M Hallengren1913, olja på pannå, ca 25x35 cm

Smärre färgbortfall

Fack 11

Manne Hallengren Nybroviken

Budhistorik (3 bud)

3081528
900
3081464
850
3070868

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.