Fredrik Hofwander Skogskyrkogården

439689

FREDRIK HOFWANDER (född 1973), "Portal" Skogskyrkogården, Stockholm, litografi, bildyta 50 x 66 cm, signerad, daterad 2010 och numrerad 11/150

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 25

Budhistorik (6 bud)
3064599
3061949
1 300
3060339
3057662
3049961

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.