Henry Moore etsning

439676

HENRY MOORE (1898-1986), Elephant Skull, pl. 23, 1969, signerad Moore 52/100, etsning, 25,4x22 cm
LITTERATUR: Cramer 136

Fack 38

Henry Moore etsning

Budhistorik (18 bud)
3066777
4 400
3066396
4 200
3066701
4 200
3066396
3066700
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.