Henry Moore, Trees

439675

HENRY MOORE (1898-1986), Trees, färglitografi, 1950, signerad Moore, 34x26 cm
LITTERATUR:
Cramer 29

Kundcenter

Henry Moore, Trees
Budhistorik (16 bud)
3066666
6 000
3067923
5 800
3066666
5 600
3067915
5 400
3066666
5 200

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.