Henry Moore, The Four Sketches

439674

HENRY MOORE (1898-1986), The Four Sketches, färglitografi, 1950, signerad Moore, 31,7x22,5 cm
LITTERATUR: Cramer 23

Budhistorik (12 bud)
3066335
4 600
3066333
4 200
3053411
3052852
3 800
3052741
3 600

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.