Henry Moore Seated Figure färglitografi

439673

HENRY MOORE (1898-1986), Seated Figure, färglitografi, 1950, signerad, daterad och numrerad Moore -50, 11/50.
29x21,5 cm
LITTERATUR:
Cramer 13

Kundcenter

Budhistorik (30 bud)
3067842
8 000
3067848
8 000
3067842
7 800
3067841
7 600
3067837
7 400

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.