Kämmer & Reinhardt biskvi docka

439671

KÄMMER & REINHARDT BISKVI DOCKA, 1910-20-tal, huvudet märkt "K*R, Simon & Halbig, 126 ", insatta bruna blundögon, öppen mun med 2 tänder, mörkblond mohaiperuk, femdelad kropp i massa, längd 26 cm
dessutom medföljer 15 plagg

Kroppen i delar, en arm i två delar, den andra med skador, skadad ögonlocksfärg

Diverse, Leksaker

Budhistorik (4 bud)

3081778
450
3081414
3081045
3071397

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.