Gunnar Nylund vas

439669

GUNNAR NYLUND, vas, stengods, Rörstrand, signerad R Sweden GN samt Barnängens original, höjd 33 cm
Skador: Mindre tillverkningsdefekt vid fotringen

Keramik/Porslin

Gunnar Nylund vas

Budhistorik (6 bud)
3086193
3 400
3076387
3 200
3086191
3 200
3076387
3072925
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.