C Göran Karlsson skulptur plexi

439666

C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Objekt, signerad CGK, daterad -78, samt numrerad 24/25. Objekt och plexiglas. Höjd 78, bredd 26 cm, exklusive träsockel

Enstaka mindre repor

Konst, Skulpturer

Budhistorik (4 bud)

3064272
6 200
3063945
5 200
3047565
5 000
3047336

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.