Golvlampa art deco stil Light up the dark

439663

GOLVLAMPA, art deco-stil, 1900-talets andra hälft, formad som en kungskobra, grönpatinerad metall, skärm av glas, höjd ca 158 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor, Temaauktion

Budhistorik (15 bud)
3071304
9 600
3071303
9 400
3070885
9 200
3070884
9 000
3070492
8 800

Slutpris SEK:
9 600
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.