Smycken 6 dlr silver

439660

ARMBAND, 2 st., BROSCHER, 3 st., ÖRHÄNGEN, 1 par, med bärnsten, silver, totalvikt ca 133 g

Bruksslitage, repor samt bucklor

Guld/Smycken

Smycken 6 dlr silver

Budhistorik (3 bud)

3070484
3070165
3067448

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.