Peter von Post

439654

PETER VON POST, hänge, ring, sterlingsilver, abstrakt formgivning, hängets höjd ca 33 mm, ring med ställbar storlek, storlek ca 17, vikt 20,8 g

Bruksslitage, repor

Guld/Smycken

Monter 20

Peter von Post

Budhistorik (3 bud)

3071510
3070489
3062038

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.