Sekretär 1900-tal

439652

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, beslag i patinerad mässing, låda i sargen, fack- samt lådinredning, nyckel medföljer, höjd 99, 86 x 42 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 7

Sekretär 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
3067035
3066971
3066971
1 600
3066888
3066888
1 400

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.