William Nording Stockholm

439648

WILLIAM NORDING (1884-1956): Stockholm i vinterskrud, signerad W. Nording, olja på pannå, ca 33x26 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 34

William Nording Stockholm
Budhistorik (8 bud)
3077980
1 900
3077493
1 800
3077493
1 600
3076738
3076540
900

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.