Pär Siegård

439646

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Blomstervas,
signerad Pär Siegård, olja på pannå, ca 35x28 cm

Fack 13

Pär Siegård

Budhistorik (7 bud)
3077877
1 900
3077876
1 800
3066726
1 600
3066693
1 300
3066691

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.