Jessie Mary Dahlström

439643

JESSIE MARY DAHLSTRÖM (England/Sverige,1887-1949): Vikarbyn, signerad, olja på pannå, ca 33x41 cm

Fack 2

Jessie Mary Dahlström

Budhistorik (6 bud)
3077008
500
3061034
450
3075566
450
3061034
3075565

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.