C. Göran Karlsson gouache

439641

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Utan titel, signerad och daterad CGK 83, gouache, 45x31 cm

Fack 6

C. Göran Karlsson gouache

Budhistorik (5 bud)
3047408
3 200
3047570
3047408
2 800
3047404
1 600
3047327

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.