Sten Eklund handolorerad etsning

439639

STEN EKLUND (1942-2009): "Loves fågel" akvarellerad etsning, signerad, daterad 1978, betitlad, tryckyta 14 x 14 cm

Fack 20

Budhistorik (8 bud)
3054413
1 800
3062835
1 700
3054413
1 300
3050250
3048189

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.