Jessie Dahlström Stockholm

439634

JESSIE MARY DAHLSTRÖM (England/Sverige, 1887-1949): Vy från Operakällaren mot Riksdagshuset, signerad J Dahlström, olja på pannå, ca 34x38 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 40

Jessie Dahlström Stockholm

Budhistorik (6 bud)
3077672
950
3076887
900
3076887
850
3061699
3064805
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.