Lars Erik Falk skulptur

439633

LARS ERIK FALK (född 1922): "Modul skulptur i färg 41", signerad och daterad Falk 1986, bemålade aluminiumprofiler på svart plexisockel, höjd 35, sockel 10x11,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 9

Lars Erik Falk skulptur

Budhistorik (46 bud)
3063576
22 000
3063575
21 000
3063558
20 000
3063574
19 500
3063558
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.