Tavelram 1800-tal

439630

TAVELRAM, 1800-talet, förgylld, innermått ca 45x41, yttermått ca 63,5x59 cm

Pastellagebortfall

Diverse

Tavelvagn 32

Tavelram 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3070286
3069042
3070220
3069042

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.