Figuriner 1700-tal Carl Theodor Frankenthal

439625

CARL THEODOR FRANKENTHAL (1762-95), figuriner, 1 par, porslin, polykromt bemålade, höjd ca 13-14 cm

Grässtrån med smärre nagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (16 bud)
3066097
2 400
3066091
3066063
3066012
1 900
3065933
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.