Säng empire

439620

SÄNG, empire, 1800-talets början, fanérad i mahogny, intarsiadekor, höjd ca 93, 94x201 cm, bäddmått ca 84x187 cm

Slitage, fanerbortfall, ytskador

Rum 5

Säng empire

Budhistorik (4 bud)

3065610
850
3065595
3065594
450
3053404

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.