Arthur Percy Blå Vinranka

439619

ARTHUR PERCY, "Blå Vinranka", servis, ca 20 dlr, bestående av: 7 mattallrikar, 3 desserttallrikar, 4 assietter, 4 bärfat, 2 uppläggningsfat, mjölkkanna samt terrin med nagg medföljer

Krackeleringar, missfärgningar, glasyrnagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 13

Arthur Percy Blå Vinranka

Budhistorik (18 bud)
3067414
3067299
3067413
3067299
950
3067412
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.