Calle Nyland Kopparberg

439618

CALLE NYLAND (1907-): Motiv från Kopparberg, signerad och daterad Calle Nyland 1935 olja på duk, ca 30,5x44 cm

Fack 23

Calle Nyland Kopparberg

Budhistorik

2017-02-15 kl 19:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.