Hans Larsson oljemålning

439617

HANS LARSSON (1910-1973), Nature Morte, signerad och daterad Hans Larsson 58, olja på duk, ca 32x51 cm

Fack 19

Hans Larsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3075652
1 600
3075624
1 300
3075623
3075580
950
3074215
900

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.