Pär Lindblad oljemålning

439615

PÄR LINDBLAD (1907-1981): "Liten flicka", signerad Pär Lindblad, olja på pannå, ca 19x15 cm

Fack 8

Pär Lindblad oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3060348
1 700
3060480
1 600
3060348
1 300
3060479
3060348
900

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.