Igge Karlsson oljemålning

439614

IGGE KARLSSON (1932-2009): "Utsikt mot havet", signerad och daterad Igge K -80, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 40x60 cm

Fack 2

Igge Karlsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3062743
3052000

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.