Axel Wallert Stockholm

439612

AXEL WALLERT (1890-1962): "Utsikt över Riddarfjärden från Kommerskollegium", signerad och daterad Wallert 1936, olja på duk, ca 56x55 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 19

Axel Wallert Stockholm

Budhistorik (32 bud)
3075763
13 500
3075766
13 500
3075763
13 000
3075760
12 500
3075761
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.