Nils Tydén Stockholm

439609

NILS TYDÉN (1889-1976): "Inloppet - Stockholm, signerad Nils Tydén, olja på pannå, ca 26x35 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 8

Nils Tydén Stockholm

Budhistorik (18 bud)
3076045
2 600
3076054
2 600
3076045
2 400
3076041
3076035

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.