Klassisk sengustaviansk spegel

439602

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets första del, förgylld, ca 91x40 cm

Slitage, sprickor, lagat krön

Speglar

Rum 7

Budhistorik (14 bud)
3063931
3063930
1 800
3063775
1 300
3063774
3062898

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.