Fåtöljer 1 par

439592

FÅTÖLJER, 1 par, nyrenässans, 1800-talets slut, orange tygklädsel, svarvade framben, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, fläckar, senare klädsel, fothylsor saknas delvis, förstärkningar

Rum 12

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (6 bud)
3067343
3067342
950
3067341
900
3067338
850
3067337

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.