Ringar 18 k guld

439591

RINGAR, 2 st, 18 k röd resp. vitguld, ring i rödguld med geometrisk graverad dekor, ringstorlekar 19 respektive 21 mm, vikt ca 8,7 g

Bruksslitage, flertalet repor, vitguldring med minnesgravyr

Guld/Smycken

Monter 20

Ringar 18 k guld

Budhistorik (11 bud)
3068451
1 800
3064079
1 700
3068450
1 700
3064079
1 600
3055869

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.