Sigurd Eriksen Oslo oljemålning

439590

SIGURD ERIKSEN (Norge, 1884-1976) Stadsmotiv Oslo, signerad Sigurd Eriksen, olja på duk, ca 68x77 cm

Rum 21

Budhistorik (19 bud)
3075178
8 400
3074831
8 200
3073355
8 000
3073354
7 800
3073353
7 600

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.