Bordslampor mässing

439587

BORDSLAMPOR, 3 st., mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 51-61 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 5

Bordslampor mässing

Budhistorik (9 bud)
3065010
3065008
3064992
950
3064951
900
3062879
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.