Hollohaza Ungern

439584

FIGURINER, 2 st., porslin, Ungern, 1900-talets andra hälft, Hollohaza (etabl. 1831), polykromt bemålade, höjd ca 18-30 cm

Obet. nagg

Keramik/Porslin

Hollohaza Ungern

Budhistorik (3 bud)

3063379
3058194
3048697

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.