Svän Grandin

439583

SVÄN GRANDIN (1906-82), "Sommarmorgon vid fönstret", signerad Grandin, olja på duk, ca 65x56 cm

Fack 33

Svän Grandin

Budhistorik (7 bud)
3075594
3075591
3074850
3068550
950
3068549
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.