Bonad 1900-talets mitt

439581

BONAD, 1900-talets mitt, Drottning och Konung, kopia efter äldre förlaga, signerad ME 52, duk, ca 58x93 cm

Fuktfläckar, hål efter häftstift

Konst, Modernt måleri, Allmoge

Fack 36

Bonad 1900-talets mitt
Budhistorik (1 bud)

3076154
2017-02-15 18:44:56

2017-02-15 kl 19:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.