Lodregulator Nyrenässans

439579

LODREGULATOR, valnöt samt valnötsrot, 1890-tal, nyrenässans, svärtade detaljer, höjd ca 120 cm, lod samt nyckel medföljer

Slitage

Klockor/Ur

Rum 11

Lodregulator Nyrenässans

Budhistorik (13 bud)
3064335
1 300
3064057
3064130
3064057
3063162
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.