Anna Berg

439577

ANNA BERG (1875-1950): Stilleben med blommor och frukter, signerad Anna Berg, olja på duk på pannå, 38x45 cm

Fack 45

Anna Berg

Budhistorik (10 bud)
3075590
3075589
3 800
3075588
3 600
3075587
3 400
3075575
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.