Harald Lindberg Arholma

439574

HARALD LINDBERG (1901-1976), "Vid skäret" - Arholma, signerad och daterad Harald Lindberg, olja på duk, ca 61x50 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Harald Lindberg Arholma

Budhistorik (16 bud)
3077135
8 400
3077820
8 200
3077135
7 200
3077819
7 000
3077135
6 200

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.