Monogramisten FA

439570

MONOGRAMISTEN FA (möjligen Folke Andreasson), Hamnstad (troligen Göteborg), signerad FA, olja på pannå, ca 72x90; bild av hamnpiren a tergo

Rum 11

Monogramisten FA

Budhistorik (9 bud)
3078672
3078675
3 800
3078672
3 600
3078667
3 400
3065115
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.