Börje Steen

439565

BÖRJE STEEN (1900-tal): Allmogeinteriör, signerad, olja på duk, ca 65x81 cm

Konst, Modernt måleri, Allmoge

Fack 30

Börje Steen

Budhistorik (6 bud)
3072855
550
3070294
500
3068874
450
3068979
3068874

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.