Jean Zawado Polen

439549

JEAN ZAWADO (Polen, 1891-1982): Hamnmotiv, olja på pannå, signerad, 40x54 cm

Jean Zawado Polen

Budhistorik (6 bud)
3069489
7 000
3069487
6 000
3069470
5 200
3069469
5 000
3064064
2 800

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.